You are here:  / Uroda / Szybki porost włosów

Szybki porost włosów

Szybki porost wlosow (8)

Szybki porost wlosow (8)Szybki porost włosów jest marzeniem wielu osób. Niestety u  niektórych porost włosów wręcz się zatrzymuje. Może na to wpływać wiele czynników takich jak zła pielęgnacja, stres czy niezdrowy styl życia.
Wiele osób, aby ich włosy zaczęły szybciej rosnąć, udaje się do specjalisty w dziedzinie kosmetyki estetycznej. Tam wykonuje się zabieg o nazwie mezoterapia igłowa skóry głowy. Podczas niego wstrzykuje się w skórę głowy preparaty, mające na celu pobudzenie cebulek włosów. Metodą tą można pominąć naskórek, który zwykłym kosmetykom możne utrudnić dotarcie do nich.
Jeżeli ktoś jednak woli mniej inwazyjne metody może stosować suplementy diety. Dostarczają ona niezbędnych składników, które stymulują porost włosów.
W aptekach oraz drogeriach można zaopatrzyć się także w różne szampony, odżywki czy maseczki. Te ostatnie można także zrobić samemu w domu.
To, który sposób okaże się skuteczny zależy od organizmu oraz od powodu przez który porost włosów został wstrzymany. Czasami trzeba wypróbować kilku sposobów, aby znaleźć skuteczny.

Inne artykuły tematyczne online:

2.00 avg. rating (20% score) - 1 vote